11. ročník ankety ADHR

Dobrovolní hasiči roku 2021

Dovolte mi Vám s potěšením oznámit, že jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Jevíčko byla odbornou porotou vybrána mezi finalisty letošního ročníku soutěže dobrovolní hasiči roku 2021. Bližší informace naleznete na:
https://www.adhr.cz/hlasovani-jednotky/
Desetičlenná odborná porota rozhodla o ocenění 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů z celé České republiky, za profesionální provedení zásahu, jako je hašení požárů domů, pomoc při dopravních nehodách, při likvidaci následků tornáda nebo za preventivní a výchovnou činnost. Ocenění jejich práce proběhlo v rámci jubilejního 11. ročníku Ankety Dobrovolní Hasiči Roku. Na řadu tak přichází veřejnost, která svým hlasování rozhodne o výsledném pořadí všech oceněných. Finalisté na prvních třech místech k ocenění díky partnerům Ankety obdrží finanční a věcné dary v celkové hodnotě přesahující 2,4 miliony korun. Samotné slavnostní vyhlášení je plánováno na 16. listopadu 2021 a bude uzpůsobeno aktuálním podmínkám preventivních opatření.

„Rozmanitost posuzovaných zásahů a činností byla široká. Hlavními motivy příběhů byly také požáry, dopravní nehody i pomoc po tornádu na Hodonínsku, která nám připomněla, že síla živlů je nezkrotná a každá dobrovolná pomoc k nezaplacení. Přesto, že v rámci ankety můžeme zviditelnit a vyzdvihnout jen malou část práce dobrovolných hasičů, vyjadřujeme skrze ní naše uznání a podporu všem“, řekl Radek Benčík, jednatel společnosti NET4GAS a člen odborné poroty.
Hlasovat lze dvěma způsoby. Prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety www.adhr.cz, nebo zasláním hlasovací SMS. Podrobnosti k hlasování jsou uvedeny na stránkách Ankety.

1) Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu https://www.adhr.cz/hlasovani-jednotky/ hlasující uděluje jeden hlas v každé z 5 oblastí v kategorii jednotek SDH.
Pro řádné hlasování je nutné vyplnit všechna povinná pole a kliknout na tlačítko ODESLAT. V případě, že hlasování proběhlo řádně, obdrží hlasující potvrzovací zprávu na uvedenou emailovou adresu.
2) Prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06
· tvar SMS pro JSDH Jevíčko
HASICImezeraJVC2

Hlasování bylo spuštěno 10. září a končí 20. října 2021 ve 24:00 hod.
Do soutěže je jednotka SDH Jevíčko přihlášena se zásahem na požár hospodářského stavení v Biskupicích. Děkuji mnohokrát za Vaši podporu a prosím o rozšíření této informace mezi další příznivce jevíčských hasičů.

Napsat komentář