Nabídka prázdninových aktivit Jánské Koupele

Tábor 14 dnů

Nabídka letních aktivit pro zájemce na tento rok, ve dnech 26. 7. – 8. 8. 2020 – odkaz na přihlášku, informace, poučení a prohlášení rodičů a řád tábora. Přihlášky v případě zájmu zašlete spolu s prohlášením rodičů do 15. července 2020 na adresu ITI.fabi@seznam.cz.

Po vrácení přihlášky obdržíte List účastníka, posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (čekáme ještě zda nebude vydána nová verze vzhledem ke coronavirové nákaze), doporučené vybavení a žadatelé o příspěvek na LT doklady k žádostem pro zaměstnavatele či ZP. Posudek o zdravotní způsobilosti dítěteje nutné letos nechat potvrdit pro všechny děti, neplatí loňský posudek, v případě změny budeme informovat.

6 dnů VČA

Vzhledem k tomu, že po ukončení výše uvedeného tábora, nemá nástup další tábor (byl zrušen MLT MSK) uvolnila se tím kapacita v ÚHŠ Jánské Koupele a společně s vedoucími jsme se domluvili, že na pomoc obsazennosti naší táborové základny, uskutečníme od 9. – 14. 8. 2020 volnočasovou aktivitu na těchto 6 dnů. Pokud tedy znáte někoho s dětmi ve věku 6 – 15 let, které by nezvládly 14 denní tábor, ale na 6 dnů by si to jeli rádi vyzkoušet, sdělte jim, prosím, tuto informaci nebo jim předejte kontakt. Stejně tak, mohou tuto aktivitu využít i účaastníci 14 denního tábora, kteří každý rok naříkají, že chtějí tábor delší. Pro potřebu zasíláme v odkazu i materiály na tuto 6 denní akci.

Přihlášky v případě zájmu zašlete spolu s prohlášením rodičů také do 15. července 2020 na adresu ITI.fabi@seznam.cz.

Napsat komentář