Slavnostní vyhodnocení republikového kola soutěže „PO očima dětí a mládeže 2022“

V pátek 10. června 2022 hostil hotel Koliba na výstavišti v Litoměřicích republikové vítěze 48. ročníku soutěže „Požární ochrana očima dětí a mládeže 2022“. I náš Pardubický kraj zde měl několik zástupců. V literární části v kategorii L 3 pro žáky 8. a 9. ročníků ZŠ obsadil Adam Kopp ze ZŠ Ronov nad Doubravou s prací „Záchrana“ druhé místo.

Ve výtvarné části v kategorii ZŠ 1 pro žáky 1. a 2. ročníků ZŠ obsadil Šimon Faltus ze ZŠ a MŠ Nekoř druhé místo, v kategorii ZŠ 4 pro žáky gymnázií Adéla Schmidtová z Gymnázia Jevíčko druhé místo a v kategorii K 1 pro děti od 6 do 10 let s více tělesnými vadami Adam Horák z SDH Luková také druhé místo.

Dále se soutěžilo v pracích zpracovávaných digitální technikou a v kategorii DT 1 pro žáky a studenty ve věku 12 – 18 let se s prezentací „Živelné katastrofy – náročný úkol pro hasiče“ umístila na druhém místě žákyně ZŠ a MŠ Libchavy Natálie Jindrová.

Vítězové obdrželi krásné medaile a věcné ceny, které věnovalo SH ČSM a také vstupenky na právě probíhající „Hasičské slavnosti“.

Blahopřejeme všem vítězům a doufáme, že prohlídka vystavené techniky a ukázky práce hasičů na „Hasičských slavnostech“ byly pro ně inspirací a třeba se zúčastní i dalších ročníků.

 

Napsat komentář