Zpravodaj hasičského sportu – 2/2022

Vážené dámy, vážení pánové,
dostává se k vám druhé číslo ZPRAVODAJE HASIČSKÉHO SPORTU, který vydává Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Jeho prostřednictvím se každé tři měsíce dozvíte zajímavé informace o činnosti a hlavních aktivitách tohoto spolku, především z oblasti hasičského sportu.

Sezóna už nám odstartovala, sportovci již testují svou zimní přípravu na okresních a krajských kolech v požárním sportu. Začal už i seriál závodů Českého poháru v běhu na 100 m s překážkami a Liga CTIF. Koncem června nás opět čeká Mistrovství ČR hry Plamen, tentokrát v Hradci Králové, a se začátkem prázdnin se nejlepší dorostenci a dorostenky potkají na Mistrovství ČR dorostu v Ústí nad Labem. Vrcholem sezóny bude bezpochyby mezinárodní soutěž ve slovinském Celje (17. – 24. 7.), kde se bude soutěžit v klasických disciplínách CTIF a v disciplínách požárního sportu. SH ČMS na tuto soutěž vysílá celkem 20 družstev. Věříme, že si reprezentanti, kromě sportovních úspěchů, přivezou i řadu nových zážitků a zkušeností.

Budeme rádi, pokud si najdete čas věnovat alespoň chvíli na čtení z oblasti tohoto specifického sportovního prostředí, ať už jste sami profesionální nebo amatérští sportovci, případně vás zajímá hasičský sportovní život.

Za redakční tým
Mgr. Irena Špačková
tisková mluvčí SH ČMS
Římská 45, 121 07 Praha 2

Napsat komentář