Superpohár hejtmana Pardubického kraje

V sobotu 12.10.2019 se v Morašicích v okrese Chrudim konal již 7. ročník. Soutěž se vydařila, počasí nám přálo. V kategorii mužů vyhráli domácí SDH Morašice (což si pojistili s časem 20,95) na široké hadice a nástřikové terče. Na druhém místě se umístili SDH Choltice a 3. místo obsadilo družstvo Zderaz C. V kategorii žen zvítězilo družstvo z SDH Letohrad – Kunčice 2. místo družstvo SDH Slatiňany 3. místo SDH Nedvězí.

V kategorii dorostenců vyhráli dorostenci ze Skutče 2. místo dorostenci Bohousová a 3. místo dorostenci Pomezí. Dorostenky 1. místo SDH Letohrad – Kunčice, 2. místo dorostenky ze Skutče, 3. místo obsadily dorostenky z Kamence. Ve starších žácích vyhrály děti ze Skutče, 2. místo SDH Lukavice UO, 3. místo SDH Čeperka. Mladší žáci 1. místo z SDH Dolní Dobrouč, 2. místo SDH Štěpánov, 3. místo SDH Kostěnice.

Martin Netolický hejtman Pardubického kraje si také již po několikáté vyzkoušel práci strojníka a i s radními Pardubického kraje si na vlastní kůži zkusili zaběhnout požární útok. Na vítězství to nestačilo a tým hejtmana obsadil 5.místo.

Zahanbit se nenechal ani ředitel HZS Pardubického kraje Aleš Černohorský, ti nakonec vyhráli ve VIP týmech 1. místo.

Josef Bidmon s týmem KSH Pardubického kraje obsadilo 2. místo.

Napsat komentář